| sonicunleashed a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stie cineva cum se numeste un joc in care esti o nava spatiala si trebuie sa impusti alte nave, uneori iti veneau bonusuri ca incetinirea timpului, iar in dreapta era ceva care se incarca si iti dadea ceva arma ca fulger daca imi amintesc bine. Funda

3 răspunsuri:
| VIRUSX a răspuns:

Errra si cu gaini?

| sonicunleashed explică:

@VirusX : Nu, nu era si cu gaini, am mentionat ca era o nava spatiala si nu Chicken Invaders plus ca la Chicken Invaders nu ai bonusuri ca incetinirea timpului sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era si cu gaini e Chicken Invaders