| Eu_1327 a întrebat:

Salut TPU;-X... Ma numesc Daniela.As vrea sa-mi da-ti cateva idei de porecle...nu neaparat sa aiba legatura cu numele meu! Multumesc! Dau fundita;-x!

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Dupa nume prietenii iti pot spune Dany, Any, Deny, Eny Deea, Dala, Ela, Danutza, Dana, Danitza si mult mai multebig grin! dar dupa comportament depinde de tine... si poreclele (nu numele ca cele de mai sus) se dau în timp- depinde de aspect, comportament, unele obiceiuri, unele trăsături care ies in evidenta big grin. si multe altele.winking
funditakiss?

5 răspunsuri:
| Helioot a răspuns:

-Ada
-Dela
-Ella
-Dani
-Orange
-fundita laughing
-Ena
-Cofee
-Hippy
-Smile
-Dina
etc etc Alege ceva si scrie :X

| FauK3 a răspuns:

Roro,Roky,Snoopy,Micky
Moglie,capsunica
Funda?:X

| kyttu a răspuns:

Della

| DiabloGeo a răspuns:

Denny
ela
delly
Numele meu de familie este puflea si o prietena imi zice puffy

| ㄨღғίŧόάsάάάღㄨ a răspuns:

Dede,deea,dana, Dany, Ella, Any, Didi, Dada, Aniela, Nely,Aniela,Danilicious, deiuta, Dalia
Daya
Danusk
Lia
Dana barasonarolling on the floor