| Afgshhakakl a întrebat:

:X... Ma cheama Elena.As vrea sa-mi da-ti cateva idei de porecle...nu neaparat sa aiba legatura cu numele elena! Multumesc! Dau fundita :*!

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Buna!

Daca as avea o prietena care se numeste Elena i-as spune:

El
Elli
Ella
Eluta
Lena
Len
Liana
Lulu
Eny

si cam atat nu-mi mai vin altele in minte

p. s:eu ma numesc Bianca, iar prietenele imi spun Bibiisa(stiu ca suna cam ciudat, insa asa ma alinta ele)

5 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Ely, Ena, Ele, Elenu, Ezy, Enya, Hellen
funda?

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Ely, Ena, Ele, Elenu funda?

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai...

- ely
- elenutza
- elenyka
- ely-bely
-iepurele ely. sau cam asa ceva...

sper ca te-am ajutat!

| M3HappyKid a răspuns:

... pai uite unele:

-elly
-ella
-selena
-elenuk
-elle

dar uite ce frumos suna Elena! happy. dc vrei porecle, gandeste`te mai binehappykiss

| DjLexaa a răspuns:

Dexa, bubu, Zuzu, nu stiu prea binee ce ti s`ar potrivi. Cel mai bine ar trebui sa le ceri sfatul prietenilor taiii, ei te cunosc cel mai binee. fundita?