| andrei9705 a întrebat:

Salut, unde pot sa gasesc un yoyo profesional in Bucuresti? Mersi

1 răspuns:
| Ciompârla a răspuns:

Sallz...Off Andrei, ce bine e de tine ca esti mai aproape de Bucuresti. Cred ca nu ai auzit de site-ul YoYoRomania.com. Daca dai comanda mi se pare ca tipul ce administreaza site-ul ti-l aduce el. Ma rog... cauta pe YoYoRomania.com, targuieste-te un pic cu Andrei (asa il cheama pe admin, ce coincidenta laughing ) si vezi poate puteti aranja sa va intalniti undeva pentru yoyo. Sper ca te am ajutat. Spor la yoyo!