| 8Anonimul8 a întrebat:

Voi ce fel de bilete faceti la pariuri sprtive? Cate meciuri si ce puneti pe acel meci? Ati castigat vreo data cu aceasta. medota?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

11 meciuri minim de cote peste 1.25 la Superbet. Astfel am si sansa si bonus. Suma mizata variaza in functie de cota si de increderea pe care o am in biletul respectiv. Joc fotbal, tenis, handbal, baschet, darts, snooker, volei. Am castigat de multe ori cu metoda asta, chiar daca in ultimul timp imi merge foarte prost.

| ywar a răspuns:

Un lucru e cert: din pariuri nu te vei imbogati vreodata! Vei ajunge sa joci din ce in ce mai mult, pentru ca in final sa-ti pierzi si ce mai aveai pus deoparte. Bilete pe care le vezi jucate pe la televizor sunt pure intamplari sau meciuri trucate -stiute a fi trucate - pentru obtinerea de castiguri. Si pe piata pariurilor -asemanata cu adevarat cu piata drogurilor sau a armelor- sunt persoane care au influenta si care nu ezita sa dea cate o teapa care milioane.
In privinta jocurilor - aici e statistica. Cu cat vei pune mai multe meciuri pe un bilet cu atat sansa scade mai mult. In plus romanii gandesc asa: pun mai multe meciuri la cote mici si castig sigur. Fals! Un meci cu o cota de 1.2 te poate scoate in drumul spre castigul mult visat. Pe de alta parte cand joci putine meciuri esti tentat sa pui la bataie bani mai multi pentru a inmulti investitia. Vin si pun intrebarea: oare nu-i pierzi? Jocurile de noroc sunt facute pentru a smulge oamenilor cu acte in regula bani multi. Nimeni nu te obliga sa joci asa cum nimeni nu-ti spune Nu juca.
Cotele se inmultesc si la finalul biletului este scrisa cota biletului care poate fi jucata si in sistem.
Nu te apuca de pariruri, mai ales ca eu te intuiesc a fi inca un adolescent sau un matur tanar.

| Clorox a răspuns:

Nu fac asa ceva...

| cyupaku a răspuns:

La fiecare sala de pariuri sportive sunt bilete gata completate, poti alege pana inveti aceasta varianta, dar ai elemente ajutatoare si pe panoul demonstrativ din incinta

Răspuns utilizator avertizat