| sebastyancuidiny a întrebat:

Vreau sa-i fac cadou unei prietene ceva mai simbolic. M-am gandit sa scriu "your real friends can be counted on fingers, but you got my whole hand" pe ceva. Ma gandesc sa scriu asta pe ceva lantisor pe fata sa aiba o balanta(zodia ei) si pe spate textu respectiv, Însă nu mi se pare tocmai potrivit si inca sunt in dubii... Bun, acum intrebarile mele.
1)Unde pot scrie un text pe 'ceva' breloc, lantisor, bratara sau alte obiecte?
2)Niciodata nu am stiut si inca nu stiu cu ce se ocupa magazinele de Gravura, Însă cineva mi-a sugerat sa incerc unul.
3)Unde pot gasi magazinul sugerat sau un magazin de gravura in Bucuresti?
4)Ce alte idei aveti pe care as putea imprima textul respectiv?

@Astept raspuns pentru orice intrebare. Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| Iasmiine a răspuns:

Poti intra pe " http://www.ideaplaza.ro" aici poti sa personalizezi o multime de lucruri si sunt ieftine. Si iti alegi obiectul, pui poza( daca vrei poza) si acolo o sa iti apara sa introduci textul care vrei sa-l introduci si comanzi acel obiect.

1 răspuns:
| miranda a răspuns:

Ai putea sa-i faci cadou o cana pe care sa fie imprimata o poza cu voi si sub poza sa fie scris acel text.