| DevilKidd a întrebat:

vroiam sa va cer o parere >:
marti, as vrea sa merg la o baba
nu o cunosc, dar vreau sa o enervez cu mai cativa din scoala de la mine
baba are vreo 60-70 de ani, si sta cu matura la geam, deci nu iese din casa
cu ce as putea sa o scot din sarite? >: big grin

Răspuns Câştigător
| ale4x97ul a răspuns:

Dai ma cu oua in geam sau exista si un sau bate la poarta cand vine ii zici ca esyti mort de sete si stai departe la... si sa-ti dea o cana cu apa pana se duce ea iei un marcar si mascaresti usa de la casa si alea

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce tie nu-ti place, altuia nu face! spune o veche zicala, asa ca vedeti-va de treaba si lasati femeia in pace. Ti-ar placea sa faca cineva asta bunicii tale?

| JuStKid a răspuns:

Taci dq.mai bine zi ca vrei sa o **** obsedatule!

| rosto a răspuns:

Da' ce ai cu ea? Pana la urma, ea s-a senilizat, de asta face asa. Lasati-o in pace sa-si traiasca batranetile asa cum si le traieste, ca asa o sa ajungem toti si nu cred ca tie iti va conveni ca mucosii sa se comporte asa cu tine.

| AlexAlex2010 a răspuns:

Ce aveti cu sarmana batrana!?

| KellyGreen a răspuns:

Dar de ce vrei sa o scoti din sarite? Cu ce ti-a gresit ea? Sa sti ca babele barfesc la greu si daca va comportati urat cu ea o sa imprastie vorba si o sa te simti penibil cand o sa ajunga la urechea ta.Las-o impace ca daca imprastie vorba o sa vezi ca ajunge pe la toata lumea si nu te mai primeste nimeni in casa lui. Tu cand o sa ajungi la varsta ei si niste adolescenti vin la usa ta doar ca sa te supere te-ai simti bine? Banuiesc ca nu asa ca lasati-o impace.

| Gabi_7072 a răspuns:

Esti rau! D: