| αŁз a întrebat:

SaluTlove struck Chiar sunt Site`uri Din acelea prin care faci bani?:d Daca Da. Dati`mi Si mie Unul Pliz:X [ FunDaatongue ]

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nu nu sunt. Acele site-uri sunt ilegale. Vrei bani, du-te si munceste dar daca esti prea mic multumeste-te cu alocatia primita de la scoala. Sau fa-te ceva reprezentant sau avon sau altceva.

| andreyusnice a răspuns:

Nu. Daca vrei bani usor si rapid vezi aici.Nu trebuie sa cumperi manualul, daca vrei ajutor de ajut eu. http://www.castigabanideacasa.com/ Pentru asta exista TPU^^

| Dragosgan a răspuns:

Sunt, chiar stiu cateva, dar afla de la mine, e smeckerie curata.Nu ai cum sa faci bani, doar sa fi fraierit si sa iti pirezi timpul sa incerci. Daca vrei, cauta singura pe net, sunt destule site-urituri pentru fraierit pe cei care cred ca pot face bani pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face nimic din ce zic acești șarlatani, te păcălesc și iți mai umple si computerul de viruși