| Azzido a întrebat:

Salutare. Care ati fost in Blue Night club? Cum este localul si cum sunt preturile? Daca stiti si cat e masa e perfect. Merci

2 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Localul este super! Cand intri iti trebuie 20 lei, iar masa un suc-6 lei o cafea-8 lei...

| Azzido explică:

Da, mersi. Intre timp am ajuns si eu pe acolo. Intrarea a fost 10 lei si masa a fost 5 lei d persoana, ca am fost vreo 20 big grin. A fost misto, dar nu mi-a placut ca era prea mult fum sad.