| NecroIonutz a întrebat:

Salutare colegii! Ma intrebam daca e cineva de prin Barlad pe aici disponibil sa iasa la un suc, o cafea ceva. Eu sunt din Bacau si stau prin Barlad pana duminica, deja ma plictisesc singur de vreo doua zile, dau ture cu masina de nebun prin oras de plictiseala, pricine e interesat sa lase un
mesaj. Am copilarit pe aici, dar acu nu mai stiu pe nimeni. Mersi si astept un raspuns ceva.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu sunt din Cluj, așa că dacă te plictișești rău de tot, dă o tură cu mașina de nebun pe aici (și eu sunt cam nebun, dar mă abțin, să nu mă interneze, că am fost o dată pe acolo după ce am fost lovit la cap în accident de taxi). _Dacă vii, eu am o gașcă de nebuni ca mine, noi nu ne plictisim niciodată...