| DennisRof a întrebat:

Salutare... nu sunt membru de foarte mult timp daca sunt de 3-4 zile si nu stiu de ce dar cand vreau sa vorbesc pe chat nu pot pentru ca nu imi apare casuta unde pot sa scriu dar cand dau logout si ma duc la discuta live imi apare si daca vreau sa scriu imi zice ca nu sunt on si cand intru nu imi apare... dati-mi si mie un raspun va rog de ce nu pot sa vorbesc pe chat, multumeschappy

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poate ca inca esti in perioada in care raspunsurile iti sunt moderate, asteapta catva timp si vei putea sa postezi si raspunsuri online. Eu pot, spre exemplu sa discut si live.