| Nadiiii a întrebat:

..Cand intru pe facebook si vreau sa vorbesc cu cineva pe chat si scriu numele persoanei, imi apare iar in dreapta in apare un telefon si 3h de exemplu.Ce inseamna ca este online sau nu?

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Inseamna ca acea persoana este conectata pe facebook de pe telefon, tableta. Numarul si litera iti arata acum cat timp a fost activa, in sensul in care a facut vreo comanda.
Aici gasesti mai multe explicatii, dar in engleza

| Buza021 a răspuns:

Da, este online, iar 3h reprezinta timpul de cand e conectat la fb de pe telefon