| St3phy a întrebat:

As dori sa va intreb daca imi merge pe Intel(R) Pentium (R) Dual CPU E220 @ 2.20 GHZ 1.99 GB of RAM Physical Adress Extension si cu o placa video incorporata de 256 mb mafia 2 sau gta 4...
dau fundita... URGENT!

Răspuns Câştigător
| Qxigen a răspuns:

Nu. Cumpara o placa video externa nVIDIA 8600+ sau o placa video ati echivalenta si s-ar putea sa iti ruleze.
System requirements Mafia 2:
Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+
Memory: 1.5 Gb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Sound Card: DirectX Compatible
Keyboard
Mouse
Recommended System Requirements
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Quad @ 2.5 Ghz / AMD Phenom X4 @ 2.5 Ghz
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 10 Gb free
Video Memory: 1 Gb
Video Card: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870
Sound Card: DirectX Compatible
Keyboard
Mouse
System requirements GTA IV :
OS: Windows Vista – Service Pack 1 / Windows XP – Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8GHz, AMD Athlon X2 64 2. 4GHz
Memory: 1.5GB Vista / 1GB XP
Graphics: 256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900
DirectX Version: DirectX 9.0c Compliant Card
Hard Drive: 16GB of Hard Disc Space
Sound Card: 5.1 Channel Audio Card

2 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Nu stiu de mafia2 dar gta 4 nici la mine nu merge si am asa:
procesor 2.9 4gb ram si placa video de 1gb sad

| Claudiu44 a răspuns:

Merge decat Mafia 2 funda d: