| Crissuu a întrebat:

As dori si eu sa va cer sa imi puneti niste linkuri cu skinuri de la hitskin cu animeul InuYasha. happy.
As dori si eu foarte repede pentru un forum care vreau sa il fac pentru site.
Cine imi pune mai repede si cat mai multe va dau un cadou(FUNDA).
Multumesc anticipat celor care imi dau nu doar pentru ca dau fundita. Insa si celorlalti.
Bye Bye.wave

1 răspuns:
| AxelSkl a răspuns:

Ei bine, ştiu tot Hitskinul pe de rost şi acum l-am frunzărit din nou, şi n-am găsit nimic cu Inuyasha. Totuşi, dacă vrei, te pot ajuta să faci o temă.