| Blu3Li0n a întrebat:

Imi spuneti si mie care sunt raurile Romaniei care trebuie invatate pentru BAC? Tot caut si nu-mi dau seama cate sunt, care trebuie invatate.
Va scriu sperand ca ma ajutati. Fara injuraturi sau alte rautati.
Pupici. Funda

Răspuns Câştigător
| xCeline a răspuns:

Pentru bac parerea mea e ca ar trebui sa inveti bine si cat de mult poti, nu sa te iei dupa x si y care iti vor spune" invata cutare rauri ca doar alea se dau" s-ar putea sa ai surprize neplacute. Succes!

1 răspuns:
| KanezuY a răspuns:

Uita-te pe harta Romaniei.