| FunKys a întrebat:

Salutare tuturor as vrea sa stiu si eu cum as putea face un aparat de tatuat din mecanismele dintr-o masina de tuns. Chiar sunt curios si as vrea sa fac una din plictiseala. Va rog nu veniti cu mesaje deviate de la subiect.

2 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Stai cuminte sa nu omori pe cineva cum sa faci ma din masina de tuns n-are acel mecanism n-are ace are lame... taie nu injectiaza

| FunKys explică:

E vorba de bobinele din ea... si de motorul cu biela pe care il are... la asta ma refer