| Bog a întrebat:

Salutare tuturor! Iubesc fotbalul de foarte mult timp si ma pasioneaza pariurile sportive. In ultimul timp nu prea am mai pariat pentru ca m-am luat cu facultatea, dar acum la finele sesiunii parca as dori sa o iau de la capat! (pe 20 febr incepe si liga 1 la noi tongue) Ma adresez tuturor cunoscatorilor de pariuri sportive si ii rog sa ma contacteze (lasati id in mesajbig grin) si sa concepem impreuna biletul zilei cu meciuri putine si sigure care sa ne aduca un profit micut dar constant! Va astept pe toti! Succes!

5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Mai bine faci un lucru util, folositor tie si altora. Cum adica te-ai luat cu facultatea, adica ai pierdut timpul, nu?

| Johny89 a răspuns:

Sal. uite aici id ul meu danutz_md90...joc si eu de vreo 4-5 ani la pariuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meciuri Liga 1 ROMANIA, Premier League, Serie A, Premiera Division poti vedea LIVE FREE here www.SportPeNet.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pariori.blogabet.com

| 7rro a răspuns:

Online Liga 1 si 2 pe http://liga1.7r.ro in curand si Ligile internationale Premier League, Serie A, Premiera Division.