| Mus1k a întrebat:

SalutaRE :X. Aş dori să imi creez şi eu propriul video-player online. Pentru cei care nu inţeleg întrebarea... - Mai explicit...

- Daily Motion - Atunci când vizionăm un video casuţa în care acesta apare e una personalizata.
- MetaCafe - La fel ca la Daily Motion
- YouTube - La fel ca MetaCafe

__ Cum îmi pot creea şi eu o astfel de căsuţă video?
Fundăăăă

1 răspuns:
| Cosmin_4800 a răspuns:

Player-ul video trebuie cumparat. Costa in jur de $20. O varianta mai usoara, folosita de multi e sa uploadezi videoul pe youtube si sa copii link-ul pe site/propriu. (link-ul cu video dat de ei ma refer).