| ZeroBLADE a întrebat:

Salutari TPU!

Am venit si eu cu un URL:
http://metin2steel.ro/pvp/index.php?page=register&refera l=SilverTex

Ce este acest URL? Pai este un link, in care ma ajuta pe mine sa fac niste bani. :)
Daca puteti va rog sa intrati pe link, sa jucati pe Metin2Steel v-as fi foarte recunoscator! Am nevoie de 50 de ore jucate de la fiecare (cine vrea sa se distreze si sa ma ajute)

Multumesc anticipat! Serverul este foarte tare, va distrati de minune, iar 50 de ore jucate nu este chiar foarte mult timp.
50 ore = 3000 Minute, care nu mi se par o vesnicie!;)

1 răspuns:
| sami78 a răspuns:

Eu am 14555 de minute!