| Aliiss a întrebat:

Samsungu-l star are creion pentru ecran? si vroiam sa mai stiu daca are meniu in limba romana. multumesc anticipat. fundita

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Da, are si creion pentru ecran si meniu in limba romana.Telefon este intr-adevar foarte bun!

6 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Nu are creion
si are meniu in romana

| justagirlll a răspuns:

Mai oameni!

nu are creion

am eu si nu are creion

!

si are meniu in romana

crede-ma ca am si stiu ce spun

| retouchan a răspuns:

Hii! Samsung`ul star are creion pentru ecran dar meniu in limba romana nu are decat in engleza.germana.franceza.italiana.olandeza.spaniola.portugheza. slovena.turca.poloneza.maghiara si inca vreo 4.

| xClementine a răspuns:

Telefonul*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu am Samsung star si are cablu de data +cd + cablu de microfon si casti eu as zice mai bine sa te uiti in coltul din stanga sus ca acolo e si da are meniu in limba romana

| Iasmi99 a răspuns:

Are creion pentru ecran dar trebuie cumparat separat costa cam 50 de lei.Si are meniu in limba romana.
Am si eu telefon exact asa.
Sperca ca am fost de ajutor.