| maryse_9270 a întrebat:

Hello, stie cineva daca samsung star are betisor?
Are meniu in limba romana?
Ce jocuri are?

Răspuns Câştigător
| OfficialFallingStar a răspuns:

Samsung S5230 Star vine cu interfata TouchWiz, creata de Samsung special pentru telefoanele cu touchscreen. Modelul Samsung Star este dotat cu o camera foto de 3. 0 mega pixeli, bluetooth 2. 1 si slot microSD care suporta carduri de pana la 8GB. Ecranul masoara 3 inch si ofera o rezolutie de 240 x 400 pixeli.

Principalele caracteristici ale telefonului sunt următoarele:

* ecran tactil de 3. 0", rezoluţie 240 x 400 pixeli şi 256. 000 de culori afişate
* senzor accelerometru şi funcţie de recunoaştere a scrisului de mână
* memorie inclusă 90MB şi slot pentru card microSD maxim 16GB
* cameră foto de 3. 15MP (2048 x 1536 pixeli) cu funcţie de detectare a zâmbetului
* radio FM cu RDS şi player MP3, WMA, AAC
* player video MP4, H. 263/H. 264
* SMS, MMS, Email
* GPRS, EDGE, Bluetooth v2. 0, USB v2. 0
* dimensiuni: 104 x 53 x 12 mm
* greutate: 93. 5g
Are si betisor, si dupa parerea mea e foarte bun si pare scump, dar nu e deloc.

Pa, pa!

7 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Nu are betisor.meniu in romana are.sunt 2 jocuri:unul de dat cu zarurile si google masps la care ai nevoie de net

| justagirlll a răspuns:

Poti sa iei jocuri si altele de aici
http://ss5230.com/

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu are betisor, da are meniu in romana, si are un singur joc cu zaruri.Eu am si mi-am descarcat multe jocuri de pe net... daca vrei ti-le dau si tie!:*

| Andruta a răspuns:

Nu are betisor... adica pix
nu are jocuri
are meniu in romanahappy app e un telefon okay happy

| HappyPills a răspuns:

Nu are stylus, nu are nici meniu in limba romana iar jocurile preinstalate sunt Tumbling Dice si Google Maps ( posibil sa mai fie ceva joc dar cred ca l-am sters ), dar pot fi descarcate de pe internet ( de exemplu Sims )

| HappyPills a răspuns:

Are meniu in romana?
Ciudat, al meu nu are straight face
De ce? crying

| Matrix2001 a răspuns:

Eu am un Samsung Star 2 sh e perfectziunea intruchipata!
1. Meniul e in ce limba ii dai tu sa fie tel-u'.
2. Nu are betzishor, dar eu mi-am cumparat.
3. El vine cu doua jocuri:
Edge care este cu functzia aia ca la IPhone, daca apleci tel-u' in stanga, cubul se duce in stanga.
Mai are un joc, parachute panic:
In el, sus vin niste avioane din care sar niste caricaturi (oameni) la care trebuie sa le dai parashute, apeshi pe ei...
Sh mai vine cu Google Maps care e pus la categoria,, Jocuri si altele"
Sper ca te-am ajutat!