| RoseOfTheFire a întrebat:

Sarbatori fericite TPU si un an nou cat mai bun va doresc!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Craciun fericit draga mea :*

| CamiiBăă a răspuns:

Cu colinde de Crăciun, va dorim un an mai bun, şi cu dragoste creştină să primiţi în dar lumină, zurgălăi de flori de gheaţă să vă bucure de viaţă, mult noroc s-aveţi în toate, La Multi Ani cu sănătate!

| LiviuStefan a răspuns:

RoSe,
Iti Multumim Mult!big hug
Sa ai parte de numai binewinking.

| minho a răspuns:

Multumim Rose sarbatori fericite si tie!

| MeinSieg a răspuns:

Sarbatori fericite si tie, Rose. Sa ai o zi cat mai frumoasa.

| MissIoana2002 a răspuns:

Craciunul este un prilej de a ne bucura impreuna cu cei dragi de Nasterea Domnului, de a ii ajuta pe cei nevoiasi si de a transmite ganduri bune tuturor oamenilor care ne-au fost alaturi de-a lungul timpului. Alege sa aduci zambete si emotie pe chipurile persoanelor speciale din viata ta.
Craciun Fericit!