| NimeniAlta a întrebat:

Se apropie ziua barbatului si nu stiu ce sa-i iau prietenului meu cadou. Vreo idee?happy Multumesc.

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ceva simplu si util, o caseta ce contine cosmetice cosmetice barbatesti frumos ambalata de examplu.

| Elena1234456 a răspuns:

O cutie de bere laughing.

| costymaximus a răspuns:

Un set de cosmetice barbatesti(aftershave, gel de ras, etc.)

| Black_Cherry a răspuns:

Pai ce isi doreste? cumparai si u un parfum, un animalut de plus, un CD cu cantaretul lui preferat, o carte care ii place, o bratara sau un medalion barbatesc, cana cu zodie, o camasa sau alceva, un baz de bere etc.
sau pune bani cu mai multi prieteni deai lui si adunati cam 100 de lei, ii luati cea mai mare punga de cadou si bagati banii intr-o ciocolata laughing si zici: n-am avut bani de cadou ca e criza, tiam luat o ciocolatahee hee

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Cred că cel mai bun cadou este... dragostea ta.

| Any_3777 a răspuns:

Si eu am dilema asta, si m-am gandit sa-i fac un gest romantic.De ex.sa scriu pe multe biletele(post-its) motivele pentru care il iubesc si sa le lipesc pe perete in dormitor. Sper sa-l surprind.Bafta

| Altu a răspuns:

Incearca sa te gandesti ce'i place, ideal e sa'i iei ceva personal, special, nu ceva ce primeste de la toata lumea. Va vedea ca il cunosti, ca intereseaza pasiunile lui si va aprecia asta. Fularul/tricoul/ceva'ul echipei favorite daca e suporter, un pix misto daca stii ca foloseste des, un portofel daca s-a uzat cel vechi, ceva pentru camera/calculator ce vroia sa'si ia, cravata misto daca poarta, parfumul favorit, hands'free la telefon daca sta mult la volan si ar avea nevoie, abonament la o sala de forta daca frecventeaza, un vin bun daca asta'i place, un cd/dvd cu filmul preferat, muzica preferata, jocul preferat(chiar daca se jaoca mai mult decat vrei tutongue).
NU chestii de ras, de iginea personala, NU ceva ce nu poata dar ti'ar placea sa poarte, astea primeste de la toti amicii care nu stiu ce sa'i ia.
Tu il cunosti mai bine decat orice necunoscut de pe site, stii ce'si doreste. Gandeste'te ce'i place lui, nu ce'ti place tie. Surprinde'l placut.winking

| Smarandica a răspuns:

Nu exista ziua barbatului! 5 mai e o zi spusa "a barbatului" de catre cei cu campania Bergenbier. Din populatia Romaniei, doar 0. 6% dintre barbati "tin" ziua asta.
Dar daca chiar vrei sai oeo cadou.Eu zic sa'i iei ceva Simplu.
Pa pa

| Miss Sintetic a răspuns:

Cele mai apreciate cadouri in ultimul timp sunt cele sexuale. Un bici, catuse, si alte chestii erotice. [nu trebuie neaparat sa le folositi]

| Sadiss a răspuns:

Ziua barbatului e in fiecare zihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o zi a barbatului. femeile au 8 martie, barbatii restul anului.