| RalucaNiță a întrebat:

Cat de curand se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou sa ii iau. Ce imi sugerati? fundita :*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Inceraca un set frumos de camasa-cravata in culoarea lui preferata si dintr-un material de calitate, un set care sa arate impecabil. Ai putea sa adaugi un album cu poze cu voi doi din cei doi ani jumate de relatie si o felicitare facuta de mana ta in care sa ii urezi la multi ani si sa ii scrii cateva cuvinte frumoase, ca il iubesti si ca e foarte important pentru tine. O alta idee de cadou ar fi sa-i iei un stilou dragut cu penita de aur daca e genul intelectual sau o acrte foarte buna, fie de beletristica daca ii place sa citeasca, fie din domeniul lui preferat. cel mai important insa e sa ii spui sincer, privindu-l in ochi, cat il iubesti si ce important si special e in viata ta si cat de fericita esti ca sarbataoriti impreuna aniversarea lui si saruta-l pasional cand ii dai cadoul, strange-l in brate cu drag si, de ce nu, ii poti oferi o cina romantica chiar de ziua lui, in care sa fiti doar voi doi la lumina lumanarilor si sa-i dai cadoul, sa va jurati unul altuia iubire eterna, urmand ca apoi s apetreceti o noapted e neuitat, o noapte de iubire. La multi ani fericiti prietenului tau!

| RalucaNiță explică (pentru Euletitia):

Imi place ideea cu albumul :X

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

În funcţie de buget:
-un ceas
-un tablou
-o iconiţă argintată

| DumiY a răspuns:

Un parfum, un ceas, un tricou personalizat.

| RalucaNiță explică:

Mai vreau idei big grin multe dintre acestea ceas, tablou, iconita, parfumuri ii le-am facut cadou pe parcursul a doi ani jumate, de cand suntem impreuna!

| RalucaNiță explică:

Multumesc pentru idei si sfaturi happy Toate raspunsurile voastre m-au ajutat sa gasesc cadoul perfect :*

| mirumiru366 a răspuns:

O camasa si un parfum de barbati ar fi foarte frumos

| MartinLutherKing a răspuns:

Prezervative, o sa-i placa.

| Corinush2013 a răspuns:

Poti sa faci o poza cu voi 2 si sa o pui intr-o rama frumoasa)))poti sa faci un maiou, cana, pernuta cu poza voastra))un ceas de mana)

| anonimpublikmasculin a răspuns:

Cel mai bun cadou e sa ii faci cadou un sex frumos xD

| dmx83ruless a răspuns:

Eu zic sa iesiti la un restaurant..sa fie o surprizabig grin.un vin rosu.una alta..si un sex nebunlaughing..succestongue

| supranatural93 a răspuns:

Parfum/deodorant/camasa/tricou la moda/multe prezervative laughing si cam atat

| hiphop00000 a răspuns:

Ceas,Parfum,Haine...

| xxcrissxx223 a răspuns:

O oaie gonflabila

| Altair_Ty_1990 a răspuns:

Pai..gandestete cei place. poate cauti f mult in gandurile lui legate de cei place(f mult de tine sigurat big grin )si poate gasesti cadoul perfect

| bombonikathamikaaa a răspuns:

Poti sa ii un parfum DENIM...happy