| Bishop a întrebat:

Se gaseste vopsea fosforescenta in magazine? In care? Ce capacitate are o cutie, si ce pret are?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopsea fotolumineascenta 350 roni, intrucat n-ai precizat pentru ce iti trimit linkhttp://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:clDpSk-Cz60J:...clnk&gl=ro

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu nu am vazut vopsea, recunosc ca nici nu m-am uitat, insa am vazut lac de diverse culori fosforescente la tub spray. Vreo 20-30 lei tubul.

| Bishop explică:

@alllinna pai vreau doar sa-mi dau pe maini si putin pe fata si sa ies noaptea afara sa speri lumeahee hee dar asta la primavara-vara cand se va incalzi big grin

| Bishop explică:

@alllinna, oh, mersi ca m-ai avertizat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca pe fata, s-ar putea sa ma sperii ani de zile, nu se ia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua,
Nu exista in magazine la acest moment, dar va putem furniza noi, direct la domiciuliu. Va rugam sa ne vizitati pe www.sclipirici.ro, si putem gasi personalizarea pentru fiecare in parte. Va multumim si va asteptam! Echipa Sclipirici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.jocuricopii.botosani.ro, gasesti acolo vopsea fosforescenta este de calitate buna (eu am probat deja si sunt supermultumit de ea) si are si pret bun