| Diav0la a întrebat:

Se mai difuzeaza pe vreun post tv serialul Dr.House? Imi placea de numa actorul si rolul personajului principal.

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Http://eztv.it/shows/186/house/

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Acum pe niciun post

| JustMeFlory a răspuns:

M'am interesat si din cate am vazut eu nu mai este difuzat pe niciun program!sad si mie imi placeabig grin

| JustMeFlory a răspuns:

Habar nu am. m-am uitat pe stong dc++ si mi-a dat cateva episoade dar nu au subtitrarea. o sa caut si pe google. app ce seriale iti mai plac? te uiti la Criminal Minds sau C. S. I Miami?big grin

| Diav0la explică:

Oare nu gasim serialul sa-l downloadam de undeva :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti va povestesc eu ce s-a intamplat in continuare happy am ajuns la sezonu 5 ii genial serialu mai ales HOUSE big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crying( si mie imi pare foarte foarte rau ca nu il mai dau era fff super! era singuru moment al zile in care uitam cine sunt cand il difuzau sad