| anonim_4396 a întrebat:

Se mai tine concertul Depeche Mode? Adica se reprogrameaza?

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Am inteles ca nu se mai reprogrameaza...ramane aceeasi data happy

| baba a răspuns:

Deci răspunsul lui SECRETEL este primul pe care-l găsesc "stupid" de când sunt eu pe tpu.ro.

Nu, nu se mai ţine concertul (din păcate). Iniţial era vorba că se va reprograma în iulie, acum câteva zile însă, a sosit comunicatul oficial din partea trupei, prin care se anunţa că nu se mai ţine.

| jo a răspuns:

Nu. Ai detalii aici: http://www.feeder.ro/......bucuresti/

| mami a răspuns:

Aseara au cantat la Muenchen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Din păcate am vești proaste pentru tine, Depeche Mode nu mai susține concertul programat la București.
Toți care au procurat bilete pentru marele concert, spun organizatorii, pot să primească banii înapoi ori să participe la alte concerte.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Concertul depeche mode nu se mai tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai n-auzi ca a murit unu' din formatie. gata cu ei, acum ori se desfiinteaza, ori isi schimba numele. Oricum erau depasiti babalicii laughing