| anonim_4396 a întrebat:

Se mai tine concertul Depeche Mode de sambata? Se face Dave bine?

3 răspunsuri:
| Bianca26bb a răspuns:

Daca nu a venit la Isanbul... nu cred ca mai vine si in Romania. Imi pare rau pentru. Dave sad

| pachy a răspuns:

Concertul Depeche Mode de la Istanbul, programat joi seara, nu va mai avea loc, potrivit unui anunt de pe site-ul oficial al organizatorului evenimentului din Turcia, Purple Concerts, iar cel de la Bucuresti va fi anulat si el, daca David Gahan va pleca in SUA, pentru tratamente medicale.

Organizatorii din Turcia au precizat ca mai multe informatii legate de posibila reprogramare sau anularea totala a evenimentului, precum si despre modul in care fanii isi vor putea recupera banii de pe bilete, daca va fi cazul, vor fi facute publice ulterior.

Potrivit Cnnturk.com, concertul Depeche Mode de la Istanbul a fost anulat din cauza problemelor de sanatate ale solistului vocal David Gahan, acesta urmand, se pare, sa mearga in SUA, pentru tratament. In aceste conditii, ar putea fi anulate si urmatoarele evenimente planificate, respectiv concertele de la Bucuresti (16 mai) si Sofia (18 mai).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dave e rupt in gura de la coca si voi va intrebati daca se mai face bine sau nu...