| pisiiiiii a întrebat:

Se poate schimba imaginea de profil la TPU?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Kskerion a răspuns:

Da. Dai la "Editare profil" iar putin mai jos iti va aparea "Selecetaza imagine profil"

4 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Da.

| MâţulMov a răspuns:

Da, se poate, trebuie doar sa apesi pe editatre profil, si alegi poza care vrei sa o ai la avatar.

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Bineinteles

| maite1303 a răspuns:

Sigur ca da, vezi in stanga paginii unde scrie "editare profil" intrii acolo si putin mai jos o sa-ti apara "selecteaza imagine profil", dai click pe "alegeti fisiere", alegi o imagine si in josul paginii dai pe "salveaza profilul".