| ferdinando a întrebat:

Cum se schimba imaginea de profil aici la TPU?

Răspuns Câştigător
| ɴιcoleтα a răspuns:

Sub notificari iti apar mai multe ca de exemplu : Oracol TPU, Vizualizare profil, Playlist-ul meu, Editare date logare, Editare profil.
Tu dai la editare profil. Iar mai jos trebuei sa iti arate unde sa schimbi.
Succes.

5 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Dai pe „Editare Profil ".

| Crucified a răspuns:

Deci dai click pe editare profil si mai departe te descurci tu.winking

| pci27 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02
Găsești răspunsul la rubrica,, răspunsurile noastre,,- Cum îmi pot modifica datele contului?

| ๖ClaSSic a răspuns:

Dai click pe "Editare profil", iar de acolo poti sa iti schimbi imaginea.

| LilianaT a răspuns:

Faci click pe "Editare profil" si acolo o sa poti sa iti schimbi imaginea si nu numai.