| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Se va difuza pe vreun program de taleviziune nunta regala Kate&William?
Daca da, pe ce program? big grin

7 răspunsuri:
| happycolour a răspuns:

Din cate am inteles va fi pe protv de la 10 si pe Tvr info dar nu stiu daca o vor difuza complet. oricum sunt sigura ca o sa mai arate secvente pe majoritatea posturilorbig grin

| RuXy12 a răspuns:

Am inteles ca pe E! chiar in directwinking
Funda?:Xbatting eyelashes

| Radu_5166 a răspuns:

Pe protv!; x

| eu_8219 a răspuns:

Pe protv vineri 29 aprilie la ora 10:00 funda?

| alex50 a răspuns:

Mi se pare ca pe Pro Tv.de la ora 11. daca nu pe site-ul Pro Tv-ului.

| Smk_3080 a răspuns:

Da parca pe ProTv :X
mai caut unpic si iti zic daca nu e pe ProTvhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Chiar acum am sa postez un anunt despre asta pe blogul meu, doar da un click pe http://lecturirecenzate.ro/