| anonim_4396 a întrebat:

'seara! Stiti cumva care este numele instrumentalei pe care o pun in discoteci? In caz ca sunt mai multe, scrieti-le pe care le stiti. Dau fundita. :*

1 răspuns:
| boooooring a răspuns:

Cea mai tampita intrebare pe care am vazut-o de cand am cont pe TPU. Cati ani ai? La fiecare discoteca se baga alta muzica... tu crezi ca la toate sunt aceleasi melodii rolling on the floor daca crezi asta esti dus/a rau de tot. Fiecare discoteca cu muzica ei ...Muzica de Clud se baga in discoteca: Inna Shakira; Paula Seling; Mixuri; si toti astia care canta asa, la unele se mai baga si cate'o manea

Întrebări recente