| The4Ever a întrebat:

Sfaturi Xbox 360. Salut imi da cineva niste sfaturi despre cum sa imi protejez xboxul de a nu se strica,defecta cu eroare E 74,rrod,etc
Va rog!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te joci putin vara ca e timp cald si se suprasolicita placa baza sau ii pui niste ventilatoare, il cureti de praf si asta e tot.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| The4Ever explică:

Atata tot il curat de praf si sa stau putin? E cam usor pentru ca xboxul meu este intr-o camera racoroasa rau, si cu sters de praf il sterg va multumesc big grin. Am cumparat acum cateva zile si mi-e frica sa nu il stric