| PastilutaDeMenta a întrebat:

Si-a luat cineva revista Bravo Girl(cea care a aparut astazi)?big grin IMi poate spune si mie cineva ce scrie la zodia berbecului si a taurului?big grin(nu sunt in oras.)Funda!

Răspuns Câştigător
| purplerainbow a răspuns:

Buna! Eu mi-am luat revista. Uite ce scrie:
Berbec
Tu: Nu e momentul sa incepi activitati dificile deoarece iti lipseste simtul practic. Ar fi bine sa nu iei nici o initiativa importanta, pentru ca s-ar putea sa nu fii prea inspirata.
Dragoste: Relatia ta merge foarte bine, totul decurge frumos si linistit. Acum e timpul cel mai potrivit pentru a-i spune exact ce simti pentru el. Vei vedea ca iti impartaseste sentimentele.
Prieteni: Se pare ca gasca ta are pareri diferite in ceea ce te priveste. Unii iti dau sfaturi, altii zic sa nu e bine si chiar nu stii pe cine sa crezi. Cel mai bine e sa ai incredere in intuitia ta. Se poate spune ca te-a mai pacalit ea cateodata, dar la greu nu te lasa nicicum.
Ce face baiatul-berbec: Nu ai de gand sa-i mai acorzi alta sansa. Prea si-a batut tipa joc de tine!

Taur
Tu: Intuitia ta va fi la fel de buna ca un compas... In aceasta perioada vei sti exact incotro sa te indrepti.
Dragoste: Mai, mai, dar al cui o fi capusorul asta frumos din oglinda? Oops, e chiar al tau, nu te mai minuna atata ca doar stii ca iti place la nebunie de tine si te astepti ca toata lumea din jurul tau sa simta la fel. Ai grija sa nu te mai si "frigi".
Prieteni: Ai reusit sa iti faci o groaza de prieteni in ultimul timp, care mai de care mai pretentiosi. Ar fi totusi mai bine sa iti iei un caietel si sa faci o lista cu cei care sunt prieteni adevarati si cei care stau doar asa dupa coada ta, ca doar, doar, sa le iei si lor ceva!
Ce face baiatul-taur: Nu ai nimic de ascuns si, tocmai de aceea, o tragi pe ea la raspundere!

Sper ca te-am ajutat si am incercat sa iti dau raspunsul mai devreme dar nu mergea. Lectura placuta!