| YuiChan a întrebat:

Siteuri interesante cu ceva frumos creativ sau cas-a treci timpul, da nu desenatori.ro sau desenat, nici jocuri, interesantebig grin stiti voi da? mersi cine raspunde happy

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Cred că ştiu. Păi, CreatieMonkeyz.com are chestii artistice, breathingearth.net este un site foarte interesanthappy, bronews.com este site muzical de Hip-Hop, dacă eşti amator. Cocalari.com este site funnyhappy, râzi de cocalari, wall.alphacoders.com este cu poze faine, deviantart.com la fel. Dacă am înţeles eu bine întrebareahappy.

Baftă!

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Http://XuX.ro e cel mai interesant site de pe planeta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea să-ți placă site-ul asta : www.faraplictiseala.weebly.com. Have Fun!

| tyger a răspuns:

Http://www.OnTube.ro YouTube de Romania, gasesti absolut orice doresti