| anaaacristina112 a întrebat:

Siteuri interesante unde pierzi vremea? Sau ceva de făcut pe minunatul net. Nu-mi spuneți sa citesc sau sa ies afara, pentru că n-o sa o fac.

13 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Michaela81 pierdeți vremea pe Market Glory, poți juca și câștiga bani reali. Citește forumul de pe site și vei înțelege cam despre ce este vorba.

| PainTech a răspuns (pentru MihaelaDart):

Conexiune nesecurizata, 10 erori la verificarea HTML, rating pozitiv de la Google. Totusi, nu e o idee prea buna sa bagi cardul pe asemenea site. Ignoram faptul ca ai fost platita sa ne aduci pe site.

| MihaelaDart a răspuns (pentru PainTech):

Platita, ma faci sa rad laughing, tragi concluzii pripite, mai gandeste inainte de a arunca critici aiurea. Pe site, nu esti obligat sa investesti cu cardul, o poti duce si asa doar sa strangi referali. Strangi mai greu bani, dar tot ii strangi intr-un final.

| PainTech a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu esti obligat, dar exista posibilitatea. Tocmai tu te contrazici spunand ca nu esti platita, dar strangi bani prin referal.

| MihaelaDart a răspuns (pentru PainTech):

Sunt inscrisa de 3 zile, ce bani sa fac in zilele astea? Interpretezi aiurea mesajul, nu mai arunca cu rosii doar de dragul de a scrie.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Quora.com

| ziftode a răspuns:

Http://www.tpu.ro pierd vremea cu folos... ajut pe altii (daca pot) :P

| BuLaNNNeL a răspuns:

De ce nu iesi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-aș zice, dar nu cred că te obosești să-mi citești răspunsul.

| PumpkinDoll a răspuns:

ShokChan
Descarca Tor si intra pe deepweb
http://exitmundi.nl
nooooooooooooooo.com
secrettechnology.com
zombiepassions.com
http://thebeatlesneverbrokeup.com
newsoffuture.com
afterlifetelegrams.com

| AlexSalling a răspuns:

Chiar aici

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu exista asa ceva. vremea nu se poate aiurea, doar timpul tau poate sa-l pierzi aiurea. Dupa cum ai pus problema poti face ce vrei si unde vrei, nu-ti trebuie ceva anume.In fond cum iti trece tie viata pe langa tine nu este problema noastra.

Întrebări recente