| kikimihai a întrebat:

Spuneți.mi și mie va rog frumos niște jocuri noi care pot sa mă joc în parc cu prietenii.! Dau funda promit

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună.
Poţi juca şotron, cărţi, rummy, table, puteţi sta relaxaţi pe iarbă (nu acum, bineînţeles), puteţi să mergeţi cu rolele, puteţi face întreceri având în vedere că mişcarea este foarte utilă.
Jocuri noi nu prea mai există aşa multe în natură..majoritatea recurg la jocurile online.
Puteţi crea voi ceva distractiv.
O zi bună!

| Candemiua a răspuns:

Pai sunt multe jocuri de exemplu:prinsa, vațea scunselea, baba oarba, ratele si Vânătorii, sticluta cu otravă