| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Spuneti-mi si mie.merita sa-ti faci cont pe travian? adica, despre ce e vorba in jocul asta

Răspuns Câştigător
| AndreYoman a răspuns:

Pentru mine este un joc plictisitor si iata de ce:
-incepi cu un sat scandalos de mic pe langa celelate
-dureaza luni pana iti cresti satul
-dureaza mult pana faci rost de resurse
-dureaza mult pana construiesti ceva
-dureaza mult sa faci ceva
-dureaza mult sa faci soldati
Jocul este despre timpurile medievale-dupa mine mai bine joci Stronghold 1 sau 2 sau legends sau crusader sau Medieval Total War sau multe ale jocuri.
Daca totusi iti plac aceste genuri de jocuri online unde astepti mult, este perfect pentru tine.

2 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

Mie mi se pare naspa. Travian este un joc online cu scenariul într-o lume antică, jucat de mii de alţi jucători.
Este gratuit şi nu este necesar un download.Despre joc:
La început vei fi conducătorul unui sat mic şi vei porni într-o aventura extraordinară.
Vei construi sate, vei purta războaie sau vei stabili rute comerciale cu vecinii tăi.
Joacă alături de alţi mii de jucători şi cucereşte lumea Travian. Nu juca e naspa, daca nu ma crezi incearca.-

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

E cam naspa jocul.e mai mult pentru baieti, e cu romani(de_astea)ddupa parerea mea nu prea meritawinking