| Phineas a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste programe de curatat Hard Disk...cine stie dau funda!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Honey_8888 a răspuns:

Poi, ar fi TuneUp utilities 2011.Este cel mai bun.Eu îl am şi l-am încercat şi îţi garantez că merhe şi e foarte bun! îl poţi downloada de pe net. Funditză?

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Advanced SystemCare, Tune Up Utilities 2009 FULL (mai bun decat 2011)

| AstaMicu a răspuns:

Ccleaner!
Funda?

| Raduu a răspuns:

Buna! Pai cele mai bune programe de curatat ar fi CCleaner si Disk Defragmenter & Disk CleanUp (le gaseti la Sistem Tools). Acestea le folosesc si euhee hee. Sper ca te-am ajutat, pa
pa

| Dany_5729 a răspuns:

Are chiar windows-ul programul lui cel mai bun. Urmeaza instructiunile Start->All Programs->Accesories->System Tools
Funda?puppy dog eyes

| Dany_5729 a răspuns:

Am uitat sa mentionez programullaughing
Disk Defragmenter