| timioros a întrebat:

Spuneti-mi siteuri cu triburile speed, si, daca exista si grepolis speed. dau funda la siteul care imi place cel mai mult.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grepolis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De grepolis nu stiu nimic dar de triburile este.Se numeste www.Tribul.net nu te speria de pagina principala caci in joc totul e la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tribe.vastspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am site dar am program care te ajuta downloadeaza XSpeedNet si te ajuta la viteza. succes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grepolis speed nu s-a format deja. Daca vrei mai multe informatii, intra pe siteul Grepolisului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.triburile-online.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infernal-wars.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La triburile speed bagi tribul.net

Răspuns utilizator avertizat
| IonutP10929096 a răspuns:

Cel mai bun site este site-ul : http://www.triburile.ro/sds_rounds.php,cel mai bun, deoarece este 100%Garantat si 100% original, dar va trebui sa astepti pana se termina runda respectiva :D
Daca vrei sa ma gasesti, sunt Helpor