| monica_4689 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cele mai tari filme cu hilarry duff... fundita

3 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Uite aici toate filmele in care a jucat... dai click pe film si citesti informatiile : http://www.cinemarx.ro/persoane/Hilary-Duff-11979.html

| PeAcE a răspuns:

Eu am vazut si mi-a placut:

Greta

Raise your voice(fa-te auzit)-the bestlove struck

Materials girls(saracele fete bogate)-joaca impreuna cu sora ei

A cinderella story(O cenusareasa moderna)-Joaca alaturi de Chad Michael Murray--il adorlove struck

Lizzie McGuire-n-am vazut serial dar am vazut filmul si e foarte frumos!

| Nomatterwhattheysay a răspuns:

Stiu si eu vreo 2-3laughing

Raise your voice.
Greta.
A cindirella story.