| ckolea a întrebat:

Spuneti-mi va rog o metoda, care as putea mai rapid sa invat limba engleza pe internet...

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Te uiti la filme.crede-ma... eu am vazut multe, si stiu destula.sau
metoda #2-http://www.engleza-online.com/index.php?view=1

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Somnul lung ajuta la memorarea lucrurilor foarte usor sau iti Recomand sa cumperi de la farmacie Memoplus. E foarte bun te ajuta sa inveti mult mai usor. Daca ai nevoie de ajutor la engleza as fii dispusa sa te ajut pe mess daca vrei(Dau meditatii in realitate). Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy

| Timofti a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti mult la filme in limba engleza! Pe mine cel putin ma ajutat foarte mult!