| roberta_3262 a întrebat:

Stiati ca Alex a fost votat cel mai frumos barbat din Romania?hee hee voi ce credeti? mie nu mi se pare.

Răspuns Câştigător
| Aniela2777 a răspuns:

Frumos?:O Ai de minestraight face No waystraight face Nu imi place Alex, doar melodiile lui imi plachappy [unele]. In rest.:-&, Eu una nu l'as vota ca cel mai frumoshappy

19 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nici mie worried

| cretzufinish a răspuns:

La corp mai degraba Connect-r ca e si inalt ca mine :X Insa i-as schimba fata cu a lui Dony.

| Derye a răspuns:

@ClauDia: cel mai frumos barbat din romania nu este votat dupa stilul vestimentar.
Sa va explic de ce Alex a fost ales: stiti cum se aleg modele printre femei? Se aleg femeile cu un fizic, nu neaparat frumos ci unul unic, nemaivazut care sa atraga priviri.
La fel e si in cazul lui Alex.
In definitiv, nu e intruchiparea barbatului perfect? Muschi are, inalt e, o piele perfecta are, o constructie buna a corpului are, carismatic e, si cine stie cate calitati mai are.
VOI urati anumite persoane doar pentru ca nu sunt pe gustul vostru. Intradevar gusturile nu se discuta, dar ce nu iti place ignori nu distrugi.
Nu stiu daca ati inteles ceva din postul meu, dar credeti'ma, stiu ce vorbesc. Mai ales despre partea cu alesul modelelor.

| oanna_7222 a răspuns:

La corp arata bine ce pot sa spun nu este urat dar cel mai frumos barbat din Romania? neaah

| lays a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu Claudia...numai muschi.sufera de el, si are voce naspa. e pulbere tipu. draguti sunt dony, david deejay, victor slav, voicu(desi nu-l sufarbig grin), si mircea badeabig grinbig grin

| CristineDelaruss a răspuns:

Alex e PERFECT!

| loredana2012 a răspuns:

Eu am o scarba fata de exemplare gen Alex:multi muschi, un bust gol, niste ochelari de soare cool, multe fete in jurul lor si niste pantaloni care atarna, sa se vada si chilotii. Of...

| IrxnIroxyI a răspuns:

Alex? Alex Velea? Daca da, atunci cred ca merita :X.
Dar totusi, draguti mi se par si Spike si Voicu Panzar. Dar asta-i doar parerea mea. :X

| Ðida a răspuns:

Nici mie. Mai dragut e David Deejay sau Dan Balan sau Keo, etc.

Uite situ asta http://www.divercitycafe.ro/top-10-cei-mai-sexy-cantareti-din-romania.html sa vezi ca dupa ce votezi iti apare cantaretu cu cele mai multe voturi si ia ghici cine e, Dony :D oricum Dony e mai simpatic decat Alex.

| Umbra_9400 a răspuns:

Promovăm țigănia! Eu nu îl suport este praf, este ca și cum Bianca ar fi cea mai frumoasă femeie din România... so, no way!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-i Alex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam ca a fost votat cel mai frumos din romania,
mie mi se pare super dragut si atragator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu mi se pare cel mai frumos barbat, de fapt nu mi se pare nici macar frumos.Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca domnul Chirila e cel mai frumos dar sunt sigura ca e subiectivism.blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex, inalt?laughing No way. E marunt Alex.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e un barbat norocos, noroc de tatal lui presupun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superb l-am intelnit si e un om de nota 1000 il pup si il iubesc! E fenomenal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar u? ewti frumosaa cad te-ai uitat ultima data in oglinda

| andrei_9213 a răspuns:

Eu sunt de acord cu Derye! nu cu ceilalti