| fluid a întrebat:

Stie careva cum pot sa imi sterg accountul de pe TPU? si daca il sterg se sterg si intrebarile?

Răspuns Câştigător
| NaughtyGirl a răspuns:

Nu il poti sterge. dar dacaa puteai, logic se stergeau si intrebarile.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Contul ti-l poate sterge doar adminul. O data cu el se sterge tot ce are legatura cu tine,intrebari,raspunsuri, fundite, puncte, corespondenta privata.
Scrie la "contact" si rezolva problema!

| Intruder19 a răspuns:

1.Pentru stergerea contului folosesti aceasta optiune - http://www.tpu.ro/contact
2.Nu se sterg nici intrebarile nici raspunsurile doar ca nu iti mai apare numele.

| Denysse92 a răspuns:

Pentru a sterge un cont de pe TPU trebuie sa trimiti un mesaj la Contact [http://www.tpu.ro/contact ].
Acolo vei pune un mesaj unde explici ca vrei sa iti stergi contul. Iti recomand sa iti pui si linkul profilului tau in mesaj pentru a stii administratorii, pe cine sa stearga. Odata sters contul evident se sterge tot...incusiv intrebarile, asa e firesc :).

| Raamonikaa a răspuns:

Scrie la "contact" ca vrei sa stergi contul si intrebarile.