| Ser9iu a întrebat:

Stie careva un convert sa fac din avi in 3gp adica sa ma pot uita pe tel.
Sau daca stiti ceva site de descarcat filme, si desene animate. nu de alta dar ma plictisesc la ore.
Va rog mult!

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Pentru ca te plictisesti la ore nu iti spun. Oare chiar nu mai ai nimic de invatat la scoala? Chiar ai terminat toate cartile din biblioiteca si culegerea Nita-Nastasescu de 3 ori?

Offfffff...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest site http://www.panalu.net/ gasesti un convertitor universal online unde poti sa convertesti orce tip de fille