| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand se vor rezolva problemele de pe site thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Să sperăm că până la sfârşitul acestei luni scăpăm de acest "handicap"!
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand vin adminii din vacanta. Nu putem sti cu exactitate cand se va intampla. E posibil sa se rezolve pana la sfarsitul saptamanii in curs.

| User a răspuns:

Nu. eu unu banuiesc ca saptamana asta, asa cam pe joi.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

SkilleT, am si eu o curiozitate: ce probleme se ascund dupa site? Si cum aveti acces acolo. Si cum ajungeti acolo ca eu de interfata nu trec nici sa ma picure cineva cu ceara.

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Trebuie sa aveti un pic de rabdare. Cu siguranta dupa ce se termina cu sarbatorile de iarna, toate micile probleme de pe site se vor rezolva.
Sper ca aceste mici inconveniente sa nu stea in fata ajutorului pe care l-ai putea da unui utlizator aflat in impas, sfatuindu-l.
Cu bine,

| Mihnea_4399 a răspuns:

Doar adiminul trebuie sa stiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problemele tehnice? Se vor termina când Dumnezeul TPU, Raluca o să-şi amintească de noi.
Problemele între utilizatori, ei bine nu cred că se vor termina vreodată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problemele "dupa" site nu stiu cand se vor rezolva.
Nu cred ca avem asa mare nevoie de punctele pentru raspunsuri cat au ceilalti nevoie de raspunsurile unora dintre noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vei scrie tu corect "de pe" site!

Întrebări recente