| mariaa_9927 a întrebat:

Stie cineva care este pretul la strandul Weekend din Tg Mures? As dori sa aflu toate detaliile. Se poate sta cu cortul peste noapte? multumesc >big grin

3 răspunsuri:
| Maria46854213 a răspuns:

Eu cu 3 lei am stat o zi intreagalaughingcu cortul nu prea cred...big grin

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

2 lei pentru copii sub 14 ani si 5 lei pentru adulti. Si pe banii astia poti sa stai o zi intreagawinking Seara dupa ora 7 intrarea este libera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrarea e 5 lei pentru adulti daca nu ma insel...si seara dupa 7 e libera thinking