| bebe_1671 a întrebat:

Stie cineva cat iei pe luna pentru impartit pliante?thinking

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Impartirea de pliante e un job part-time, adica maxim 6 ore pe zi si se plateste cu 5 lei/ora. Ar veni cam 30 lei/zi. Fa si tu socoteala, fara week-end-uri. Asta in cazul de pliante mici/flyere care sunt promotionale. Siut asta din propria experienta. happy Daca te referi la abonamente gen reviste, oferte Kaufland sau Selgros se plateste cu 270 de lei pe promotie (2 saptamana), adica cam 540 lei/luna. Stiu din surse sigure.

3 răspunsuri:
| Maduliciu a răspuns:

Poti lua intre 5-7 lei pe ora depinde de firma, unele firme au salariu pe luna... depinde

| RobYnRobYn a răspuns:

2, 5 lei/ora

| Liberty a răspuns:

1 ban laughing
te pupa eu :*