| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa'mi fac un cont Facebook? Ca nu stiu!

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.facebook.com Iti apare prima pagina unde completezi cu datele tale personale(nume, prenume, tot ce iti cere acolo), iar la sfarsit dai inregistrare. Primesti un mail de confirmare si GATA ai cont pe facebook, vei trai mai mult...:))

| Butterfly_7647 a răspuns:

Intrii pe www.facebook.com si iti faci cont :D

| videoblog a răspuns:

Http://www.facebook.com/ si apoi dai cont nou

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-mi fac cont pe facebook?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am gresit si am sp ca m-am nascut in 98' dar e in 97 cum sa repar acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi zice Sorry, you are ineligible to sign up for Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scri pe sait facebook si iti dai creaza un cont in margine si iti creiezi con daca nu intelegi in engleza intri pe al internet dai la traducere si dai din engleza in romana dai copy la cuvantul care nu il intelegi si se rezolva!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar eu nu am email sadsi nici email nu merge sa-mi fac: si daca pun alt email imi spune ca nu e valid sau ca acest email a fost deja folosit la creierea unu cont de facebook, si eu nu stiu ce sa facsad va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu a facut aceleasi lucruri dar nu ma lasa!
crying

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa iti mearga dupa un id trebuie sa scr asa id
apoi @yahoo.com

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi fac cont pe facebook si nu merge dup ce scriu prenumele email asa si dup zice ca nu pot sa am facobook de ce?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustiu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.facebook.com Iti apare prima pagina unde completezi cu datele tale personale(nume, prenume, tot ce iti cere acolo), iar la sfarsit dai inregistrare. Primesti un mail de confirmare si GATA ai cont pe facebook, vei trai mai mult...:))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe www.4facebook.eu si vezi creare cont e in lb romana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe facebook este cam greu! Dar dai facebook.ro apare o pagina de web!(completezi:nume, prenume, genul, cand te-ai nascut etc!)apoi dai inregistrare! simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe www.facebook.com iti apare prima pagina unde completezi cu datele tale personale (nume, prenume)tot ce iti cere acolo iar la sfarsit dai inregistrare.Primesti un mail de confirmare si asa ai cont pe facebook.

Alte răspunsuri
| kitty_9669 a răspuns:

CUM IMI FAC CONT PE FACEBOOK? IMI SPUNE:You are ineligible to register for Facebook.------Nu eşti eligibil pentru un cont Facebook.