| BiaAi5P a întrebat:

Bună!
Știe cineva cum as putea avea acces la un fost cont de Facebook?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Poti incerca prin a te conecta intoduci datele de autentificare pe care le stii pentru acel cont
daca aveai autentificare in 2 pasi ai nevoie si de asta
daca e un cont pe care nu l-ai accesat de multa vreme este posibil sa nu iti recunoasca dispozitivul de pe care te conectezi, ei dau un fel de ID fiecarui dispozitiv daca nu il recunoaste mai greu sa iti dea acces
Ia in calcul si faptul ca, contul ar fi putut fi dezactivat si sa nu il mai poti accesa

In opinia mea intagram, Facebook tik-tok etc sunt niste super giganti care in primul rand nu au carcater, spioneaza si isi insusesc pe buna dreptate datele utilizatorilor, de ce? pentru ca este platforma lor si noi benevol ne dam datele personale...

Cine este inteligent si-a sters aceste conturi si si-a vazut de viata lui fara retelele de socializare!

Aceste retele nu sunt ca sa ajute omul, ba din contra!
Fac bani din tot felul de gaselnite.

Vad din ce in ce mai multi pusti care mor daca le iei telefonul, au uitat sa fie oameni!